שיפוץ מנוע ברכב ישן על חשבון יבואן

מאת: זאבי

נכתב ב: 06/10/16

מר סער היקר, אני פונה אליך בעקבות תגובה שלך בנושא הנ"ל שראיתי בפורום שלך. אתה רשמת: שלום סשה. הבעיה שלך ברכב ידועה גם ליבואן הרכב. זכותך לקבל מנוע חדש, היות והנזק הינו מולד ברכב. במרכזי השרות קיבלו הנחייה להחליף את 4 הבוכנות או את מחצית בלוק המנוע, הכל לפי מצב המנוע. לעניין הטרייד אין לא כדאי לך כלכלית. בעניין שלך ישנה תביעה הנתמכת על חוות הדעת שערכתי, והיא מובלת עי מר אביחי. המלצתי צור עימו קשר ונתקדם בהתאם. הטלפון של אביחי 050-8553722 ברצוני רק שתחדד נקודה אחת: מה הכוונה שמרכזי השירות קיבלו הנחיה להחליף את 4 הבוכנות או את מחצית בלוק המנוע? שלי מודל 2010 ולא טופל במורשה בתום האחריות, האם גם לי הם מחויבים להחליף? תודה מראש זאבי

דני סער שמאי רכב מומחה
דני סער
07/10/16
שלום זאבי. התשובה חיובית גם שנתונים 2009, זכאים לשיפוץ המנוע על חשבון היבואן. העניין שרכבך לא טופל במוסכי השרות של יצרן הרכב, לא תבטל זכאותך לשיפוץ ו/או החלפת המנוע, על חשבון היבואן, בתנאי שהיבואן לא יצליח להוכיח כי הינזקות המנוע, נגרמה בשל תפקוד לקוי ו/או שימוש בחומרים פסולים ע"י מי שטיפל ברכבך שאינו מהווה מרכז שרות של יבואן הרכב. לחדד את הנושא כל האמור מדובר על מנוע 1800 סמ"ק TSI.

אלכסיי
11/11/16
יש לי סיאט לאון שנת 2010 צורך שמן בכמויות אדירות האם מוסך חייב להחליף או לתקן מנוע אל חשבונו

הוסף תגובה: